Lot No.: 906

Lot No.: 906

Serwantka w stylu rokokowym

fornirowana, ozdobiona intarsjowanymi kwiatami i bukietami w wazach;
wys. 213 cm, szer. 165 cm, głęb. 37 cm; Holandia, 4 ćw. XVIII w.
estymacja: 17 000 - 21 000 zł