Lot No.: 608

Lot No.: 608

Wazon z egzotycznymi ptakami i dekoracją kwiatową

porcelana, dekoracja kobaltem w szkliwie (z przepróchy?), farby naszkliwne (emaliowe), złocenia;
wys. 61 cm; nie sygnowany. Japonia ?, XIX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł