Robert BACKMANN (1898-1980)
Lot No.: 1060
Akt leżącej kobiety, ok. 1963
olej, płótno; 30,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: Backmann;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p. d.: Backmann;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł