Lot No.: 1042

Wiesław FUSEK (1912-2011)

Lot No.: 1042

Dzwonnica w śniegu - Biecz, 1978

akwarela, karton; 43,8 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: W. Fusek 1978.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł