Lot No.: 1034

Aleksander MAKOWSKI, XX w.

Lot No.: 1034

Na saniach

olej, płótno; 60 x 100 cm;
sygn. p. d.: ALEKSANDER MAKOWSKI.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł