Lot No.: 1022

Jan KONOPACKI (1856-1894)

Lot No.: 1022

Scena wiejska, 1888

akwarela, papier naklejony na tekturę; 33 x 17 cm;
sygn. i dat. l. d.: JKonopacki / 88 r.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł