Małgorzata KRASUCKA (ur. 1952)
Lot No.: 1329
Postać, 1990
olej, płótno; 55 x 46 cm
sygn. dat. i opisany śr. d.: (...) M. KRASUCKA / 90.
estymacja: 3 200 - 4 300 zł
estymacja: 3 200 - 4 300 zł