Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)
Lot No.: 346
Murzynka, 1961
olej, płótno, 100,5 x 73 cm;
sygn. i dat. l.d.: Hilary 61 r
olej, płótno, 100,5 x 73 cm;
Bibl.: Hilary : Hilary Krzysztofiak (1926-1979) :
malarstwo i rysunek, Katalog Muzeum Narodowego w Warszawie, [oprac.] Hanna Kotkowska-Bareja,
Elżbieta Zawistowska, Warszawa 1997, poz. 35, s. 280.