Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)
Lot No.: 341
Portret kobiety
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie na płótnie:
R. ZAKRZEWSKI . / . I. 1989. OLEJ / 1