Grzegorz MORYCIŃSKI
Lot No.: 339
Krajobraz z meteorem, 1999
technika mieszana: akryl, olej, pastel, tektura,
70 x 100 cm;
sygn. p.d.: G.MORYCIŃSKI 1999