Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Lot No.: 338
Nr. 8, 1990
olej, płótno 59 x 49, cm;
opisany na odwrocie: B. KIERZKOWSKI
/ 1990 / NR 8. / 59 x 49 cm