Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 328
Hotel Forum, 2002
olej, płótno, 100 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu środkiem
olej, płótno, 100 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu środkiem:
E.DWURNIK. 2002 oraz na odwrocie: 2002 / E.DWURNIK / "Hotel Forum" oraz numer kat. aut.: NR: XI- 283/2749