Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.: 321
Przed lustrem, 1980
olej, płótno, 78 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: Rząb
olej, płótno, 78 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: Rząb
na odwrocie nalepka z III Triennale plastyków amatorów z nazwiskiem autora i jego wiekiem - 70 lat, adresem zamieszkania - Zgierz, oraz tytułem pracy; powtórzona sygnatura: Rząb