Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Lot No.: 314
Bez tytułu, 2005
tempera żółtkowa, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. i dat. na odwrocie:
Agnieszka Sandomierz / 2005