Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.: 311
Morze Czarne, 2007
olej, płótno, 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik; opisany na odwrocie:
DOMINIK 2007 / OL. PŁ. 90 X 90 / MORZE CZARNE