Lot No.: 815
Podgrzewacz do serwowania potraw
metal platerowany, ceramika szkliwiona; podstawa: Włochy, Firma Lonardini, pocz. XX w.,
naczynie: Francja, Emile Henry, pocz. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
metal platerowany, ceramika szkliwiona; wym. całkowite: 52,5 x 32 cm; wys. 24,5 cm; sygn. na konstrukcji metalowej: Lonardini, sygn. na ceramicznym naczyniu: klucz w kartuszu / Emile Henry / France oraz MODEL DEPOSE R (w kole), 3401 (w prostokącie), RFO;
podstawa: Włochy, Firma Lonardini, pocz. XX w., naczynie: Francja, Emile Henry, pocz. XX w.
Prostopadłościenna konstrukcja na ceramiczne naczynie, wsparta na wysokich, nóżkach zaznaczonych w narożach winnym gronem i listowiem, połączonych ze sobą krzyżakiem dekorowanym skrętnymi kanelami z przykręconym, owalnym talerzem po środku z rytym
w owalu napisem: Lonardini - miejscem na pogrzewacz.
3 800 zł