Lot No.: 1031

Antoni MARKOWSKI (1878-1949)

Lot No.: 1031

Nad zatoką

olej, tektura, 52 x 72 cm;
sygn. l. d.: A. MARKOWSKI.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł