Lot No.: 1026

Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)

Lot No.: 1026

Zima

olej, sklejka; 28 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: JAŹWIECKI.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł