Bruno STEIGUEBER (1879-?)
Lot No.: 1014
Zimowe skały
olej, płyta; 40 x 52 cm;
sygn. p. d.: B. Steigueber (ryta w warstwie malarskiej).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł