Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)Danuta PASIKOWSKA, XX w.
Lot No.: 504
Bez tytułu
gobelin; 37 x 31 cm;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
gobelin; 37 x 31 cm;
sygn. z tyłu, na wszywce: Ryszard&Danuta / PASIKOWSKI /
gobelin / roz. 37,5 x 31,5 cm.