Lot No.: 7

Jerzy Adam STAJUDA (1936 - 1992)

Lot No.: 7

Anachoreta, 1961

olej, płótno; 90 x 150 cm;
sygn. na odwrocie, na płótnie l. g.: JERZY STAJUDA / ANACHORETA / 1961