olej, płótno; 50 x 50 cm;opisany na odwrocie: "Full Moon" /
The Krasnals / Whielki Krasnal ' 2005praca prezentowana na wystawie
"Autoportret polskiej rzeczywistości", \
Muzeum Górnośląskie w Bytomiu 2023/2024
i reprodukowana w katalogu.