G. VERONA (XIX-XX w.)
Lot No.: 208
Twarz kobieca
biały marmur; wys. 52 cm, szer. 48,5 cm; sygn. z boku: G. Veron
Europa Zachodnia, XIX / XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Europa Zachodnia, XIX / XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł