Franek XAWERY (ur. 1988)
Lot No.: 405
Radości kształtują zwycięzcę - AVE VIKTORIA, 2018-2019
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i opis na odwrocie: "Radości kształtują / zwycięzcę - AVE VIKTORIA " [sic!] / SIŁA DĄŻENIA, / STOPKLATKA, / BY DOSTRZEC NIUANSE
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł