Ludwik NAST (1801-1838, wdowa do 1855)
Lot No.: 703
Solniczka
srebro częściowo złocone próby 12 cechowane; waga 128 g.;
Warszawa, lata 40. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Warszawa, lata 40. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł