Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1885)
Lot No.: 51
Spotkanie, 1854
olej, tektura; 39 x 47 cm;
na odwrocie nalepka wiedeńskiego składu materiałów malarskich W. Kollera
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł