Józef CHLEBUS (1893-1945)
Lot No.: 37
Port - Chioggia koło Wenecji
olej, tektura; 34 x 48 cm;
sygn. p. d.: Chlebus;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. p. d.: Chlebus;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł