Marceli HARASIMOWICZ (1859-1935)
Lot No.: 29
Polesie - Zachód słońca, 1908
olej, płótno; 46 x 91 cm;
sygn. i dat. p. d.: M / Harasimowicz / 1908 r.
estymacja: 25 000 - 32 000 zł
estymacja: 25 000 - 32 000 zł