Zofia ARTYMOWSKA (ur. 1923 r.)
Lot No.: 304
Kompozycja różnostronna, 1972
olej, płótno, 67 x 67 cm;
opisany na odwrocie
olej, płótno, 67 x 67 cm;
opisany na odwrocie: Zofia Artymowska / 1972 / POLIFORMY XXVII /
Kompozycja RÓŻNOSTRONNA