Arika MADEYSKA (1928 - 2004)
Lot No.: 301
Bez tytułu, 1991
olej, płótno, 103 x 103 cm; sygn. p. g.: MADEYSKA;
na odwrocie napis: 3-4 91 oraz 3.91