Tomasz SĘTKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.: 111
Babilon
akwaforta, papier,
35,5 x 40,5 cm (w świetle passe-partout);
akwaforta, papier,
sygn. i opisany l. d.: T. Sętowski "Babilon" akwaforta E/A