Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.: 1036
Młyn o zachodzie słońca, 1931
olej, płótno dublowane na wosk; 25,5 x 36 cm;
sygn. i dat. l. d.: WIKTOR KORECKI / 1931.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł