Stanisław RADZIEJOWSKI (1863-1950)
Lot No.: 1035
Przedwiośnie
olej, sklejka; 61 x 101 cm;
sygn. p. d.: St. Radziejowski;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł