Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)
Lot No.: 1024
Capri
olej, tektura; 24 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: E. Dzierżencki / Capri (słabo czytelnie).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
estymacja: 1 400 - 1 800 zł