Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)
Lot No.: 1015
Młoda góralka, 1921
olej, tektura; 35 x 28 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: W. Chorembalski / ZAKOPANE 1921.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
estymacja: 2 200 - 3 000 zł