Salomon ROMBOUTS (ok.1655-1702)
Lot No.: 51
Scena rodzajowa nad rzeką
olej, deska; 45 x 39 cm;
na odwrocie napis: C2385 oraz nalepka z odręcznym napisem: Rombouts XVII w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł