Malarz nieokreślony, holenderski, XVII w.
Lot No.: 41
Portret młodego mężczyzny, 1673?
olej, płótno dublowane; 96 x 80 cm;
opisany l. g.: napis słabo czytelny […] / JACOB … / 1673 oct. [?] 24.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł