Julia GIŻYCKA-BEREZOWSKA (1880-1976)
Lot No.: 20
Martwa natura - Owoce, ok. 1937
olej, płótno; 54 x 113 cm;
sygn. p. d.: Giżycka Berezowska;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł