Lot No.: 15

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Lot No.: 15

Płonąca przestrzeń, 1979

olej, akryl, płótno; 65 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. Tchórzewski 79. / "PŁONĄCA PRZESTRZEŃ" / akryl-olej.
Estimation $60,000 – $90,000