Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.: 9
Barak, 1995
olej, płótno; 136 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
olej, płótno; 136 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1995 (w okręgu) / „Barak” / 136 x 150 cm, olej Małgorzata Kurzac,
Inwentarz obrazów 1977- 2004, w: Jarosław Modzelewski obrazy 1977- 2006, Kraków 2006, s. 187, il. barwna (Obraz pt. Barak, 1995) poz. kat. 251, w tym bibliografia: Jarosław Modzelewski (kat.), 1996, il.
Estimation
$45,000 – $75,000