Lot No.: 1204
Echo
brąz złocony; wys. 6 cm
Austria, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
brąz złocony; wys. 6 cm
Austria, 1 ćw. XX w.
Miniaturowa rzeźba przedstawiająca nagą nimfę Echo. Na kolistej podstawie z boku napis: „AUSTRIA”.