Henryk PILLATI (1832-1894) - przypisywany
Lot No.: 48
Śmierć Władysława Łokietka
olej, płótno; 39,5 x 55,5 cm.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
estymacja: 18 000 - 24 000 zł