Maria WIĘCKOWSKA (1926-2010)
Lot No.: 317
Czarny talerz, 1989
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Maria Więckowska 1989;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł