Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.: 312
Karnawał w Rio XXXIX, 2007
akryl, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: Dla Miry i Kazia / Janek Dobkowski /
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
estymacja: 16 000 - 19 000 zł