Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 303
Mięso IV, 1975
olej, płótno; 65,5 x 81 cm;
na odwrocie, na płótnie sygn. i dat.: Sienicki Jacek / Mięso IV' 75, oraz nieczytelne napisy.
estymacja: 22 000 - 32 000 zł
estymacja: 22 000 - 32 000 zł