Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 1047
Portret kobiety z kwiatami
olej, deska (paleta malarska); 68 x 50 cm.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
estymacja: 2 200 - 3 000 zł