Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.: 52
Madonna z Dzieciątkiem
olej, płótno; 99 x 78 cm;
Obraz po konserwacji.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Obraz po konserwacji.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł