Dorota ZYCH-CHARAZIAK (ur. 1964)
Lot No.: 343
Otwarte okno, 1989
olej, płótno; 74 x 64 cm;
sygn. na odwrocie: Dorota ZYCH-CHARAZIAK / 1989 r.