Tomasz STANDO (ur. 1953)
Lot No.: 329
Kompozycja z czerwonym xem /collage
olej, deska; 40 x 24,5 x 2 cm;
sygn. na odwrocie: "40 x 24,5 /TOMASZ STANDO".