Józef SKOWROŃSKI (1916-1998)
Lot No.: 147
Drzewa nad wodą
akwarela, karton; 32 x 51 cm (w passe-partout);
sygn. l. d.: J. Skowroński.
sygn. l. d.: J. Skowroński.